Товариство з обмеженою відповідальністю "Літма"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Літма"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Літма" засновано у м. Хмельницькому 2 вересня 1998 року. Не зважаючи на короткий термін участі на ринку, ТОВ «Літма» досягла значних успіхів, ставши провідним виробником взуття з текстильних матеріалів та ПВХ в Україні. Підприємство виробляє широкий асортимент взуття високої якості за доступними для споживачів цінами, що і є одним з основних принципів ТОВ "Літма". Дотримання цього правила породжує високий попит на продукцію на національному ринку.

     

     

     

ТОВ "Літма" динамічно розвивається і розбудовується. Керівництво завжди впроваджує найсучасніше обладнання з метою підвищення якості продукції та збільшення обсягів виробництва. Для більш замкнутого циклу випуску кінцевого продукту на підприємстві впроваджено випуск окремих матеріалів, які використовуються при виготовленні взуття. А саме: тасьма окантовувальна, виробництво трикотажних та нетканих полотен, для задоволення потреб власного виробництва.

     

  Якість, комфорт та новаторство - це головні концепції ТОВ "Літма".

"Ми будемо раді з Вами співпрацювати, враховуючи Ваші побажання і комерційний інтерес." - директор ТОВ "Літма" Михальський В.І.

Дипломи та подяки